24 مین نمایشگاه الکامپ روز شنبه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت و بازدیدکنندگان، طی چهار روز برپایی این نمایشگاه با تازه‌های فناوری آشنا می‌شوند.


در این دوره از نمایشگاه، ایرانسل، بزرگترین اپراتور دیتای ایران، به عنوان حامی نمایشگاه در سالن ۳۸ و غرفه‌های فضای باز حضور دارد و آخرین محصولات و خدمات خود را در معرض دید علاقه‌مندان قرار داده است.

 

در بخشی از غرفه ایرانسل، امکان تجربه آخرین فناوری‌های ارتباطی و مودم‌های اینترنت همراه و ثابت و نیز فناوری تماس بر بستر نسل چهارم (VoLTE) و تماس بر بستر وای فای (VoWiFi) در اختیار بازدیدکنندگان قرار گرفته است.


در قسمت دیگری از غرفه ایرانسل، بازدیدکنندگان می‌توانند با آخرین امکانات عرضه شده در اپلیکیشن ایرانسل من و نوآوری‌های ایرانسل در زمینه پشتیبانی آنلاین و دیجیتال از مشترکان آشنا شوند. همچنین در این بخش، کارشناسان بخش ارتباط با مشترکان، آماده دریافت و رفع مشکلات احتمالی مشترکان هستند.

ایرانسل همچنین به عنوان اپراتور پیشرو در ارائه خدمات مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا، به بازدیدکنندگان از نمایشگاه الکامپ ۹۷ خدماتی در زمینه اینترنت اشیا و شهر هوشمند، خدمات ابری، مدیریت هوشمند ناوگان حمل‌ونقل، راهکار پرداخت، کیف پول هوشمند و سیمکارت NFC و نیز راهکارهای سازمانی مانند شبکه امن همراه(APN)، سیمکارت سازمانی و بسته‌های ویژه اینترنت سازمانی عرضه می‌کند.

بخش دیگری از غرفه ایرانسل نیز به معرفی شرکت‌های همکار ایرانسل مانند اسنپ، اسنپ فود، بامیلو و… اختصاص یافته است.

همچنین در غرفه‌های فضای باز، ایرانسل خدماتی همچون فروش مودم‌های اینترنت همراه و ثابت، ثبت‌نام رایگان سیمکارت ایرانسل، تعویض رایگان مودم‌های وایمکس بهمودم جدید نسل چهار ثابت (TD-LTE) و تعویض رایگان سیمکارت معمولی ایرانسل به سیمکارت یوسیم با قابلیت اتصال به نسل ۴ و ۴٫۵ تلفن همراه را به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهد.

بیست و چهارمین نمایشگاه الکامپ، تا ۹ مرداد ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران ادامه دارد...


گزارش های موبیلیکا از نمایشگاه الکامپ ...